Wyszukaj stronę w katalogu...

Index Dubaj

Dane

Opis dodanej strony

Targi Index Dubaj 18-21. 05. 2015

Targi Index Dubai to największa i najbardziej zróżnicowana wystawa mebli, wystroju wnętrz i designu na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej. Wystawcy mają możliwość zaprezentowania się w halach zajmujących powierzchnię ponad 20. 000 m2. Co roku są odwiedzane przez dziesiątki tysięcy wystawców i największych klientów z regionu arabskiego.
Firma Bey Trade jest wyłączonym przedstawicielem targów Index w Polsce.

Targi INDEX co roku przyciągają producentów mebli, akcesoriów, tkanin, dywanów, tapet, materiałów wykończeniowych, szkła ceramiki, artykułów dekoracyjnych i oświetleniowych a także dostawców usług dekoratorskich i projektowych. Powodzeniem cieszą się zarówno artykuły ekskluzywne jak i standardowe.

W targach Index co roku biorą udział setki wystawców z kilkudziesięciu krajów. Liczba odwiedzających jest szacowana na kilkadziesiąt tysięcy osób, wśród których są najwięksi inwestorzy, główni decydenci i osoby podejmujące kluczowe decyzje przy realizacji projektów w całym regionie Bliskiego Wschodu, jak również handlowcy i dystrybutorzy, a także wielu innych potencjalnych klientów z regionu Zatoki Perskiej - Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Kataru, Kuwejtu, Libanu, a także Bahrajnu i Omanu.

Inne informacje

Strona

Promuj skuteczniej swoją witrynę

Index Dubaj